Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Yenişehir Su Tesisatçısı

Yenişehir Su Tesisatçısı

 Ellerinizle çalışma deneyiminiz varsa, evinizin tesisat işlerini kendinizde yapabilirsiniz veya Mersin Yenişehir bölgesin su tesisatçı olarak hizmet veren bizlerle iletişime geçebilirsiniz . Ayrıca, daha deneyimli bir personelimizden gerekli tüm bilgilere erişebilirsiniz  . Sektöre getirdiğimiz yenilikler ile su tesisatçılığını farklı bir noktaya taşıyoruz. Örneğin ,tüm teknolojik cihazları bünyemizde bulunduruyoruz bu cihazlarla su kaçağı işlemlerinizi kırmadan büyük maliyetler çıkarmadan çözüyoruz . 

Evinizde yeni tesisat tamir etmek veya kurmak istediğinizde, doğru beceri ve bilgiye sahip profesyonel bir tesisatçı olarak en iyi hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Evinizdeki su kaçağı için klasik yöntemler ile tadilat yapmak  gerekenden çok daha zor veya daha da kötü bir işle sonuçlanabilir – uzun vadede size daha pahalıya mal olabilecek hasarlara neden olabilir. Kimi arayacağınızdan emin değilseniz, Mersin AKAR tesisat olarak profesyonel su kaçağı hizmeti sunuyoruz. Yenişehir su tesisatçısı olarak su kaçağı  tuvalet tıkanıklığı mutfak tıkanıklığı  gider tıkanıklığı işlerinde sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Eğer sizde Mersin Yenişehir semtinde ikamet ediyorsanız ve profesyonel bir tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıca su tesisatçısı olarak Mersin Yenişehir bölgesinde tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde de yanınızdayız. Tıkalı bir borunun evinize verebileceği  zarar oldukça büyük olacağından   bu hizmet için  akar su tesisatçısı olarak Yenişehir bölgesinde 24 saat hizmet vermekteyiz. 

Tesisatlar da oluşan su kaçaklarını kırmadan kimyasal ile onarım hizmeti sizlere zamandan ve paradan tasarruf ettiriyor. Su kaçak kimyasalları bir  yıl garantili bir şekilde uygulama  yapıyoruz.  özellikle bulunmayan su kaçakları veya kırılıp yapılması zor bir noktada olan su kaçaklarını alanında uzaman ekiplerimizle  çok kısa bir  sürede kimyasal uygulaması yaparak su kaçağına son veriyoruz. su kaçak kimyasallarımız hem temiz su tesisatında hem pis su tesisatında güvenle kullanabilirsiniz.  Kimyasal kullanımı maliyetten kazandırdığı gibi zamandan da tasarruf etmenize olanak veriyor. Ayrıca  evinizde her han gibi  bir kırım döküm yapmadan enkaz oluşturmadan  bir  saat içinde tüm işlem uygulanmış oluyor.

Sıhhi tesisat hizmetleri

Sıhhi su tesisatı uzman bir iştir, bu nedenle Mersin Yenişehir de hizmet veren onaylı bir su tesisatçı olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Bu, üstlenilen işin yüksek standartları karşılayacak akar sıhhi su tesisatçısı hizmet vermeye hazırdır.  Evinizdeki içme suyunun kalitesini koruyacak yeraltı yapı çalışması planlıyorsanız su tesisatçı olarak bizlerle iletime geçin.

Su besleme borusu, harici eviniz sınırından dahili durdurma vanasına kadar, uzanan uzman bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir.  

Akar sıhhi su tesisatçısı, genel sıhhi tesisat hizmetleri, sızıntı tespiti, kaçak su tespiti onarımları sunabilir ve yeni su temini boru tesisatları gerçekleştirebilir.

su tesisatçısı onaylı bir firmayız, Mersin Yenişehir bölgesindeki tüm müşterilerimiz bizlere ulaşabilir  

 

 

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara