Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Su Tesisat Su kaçağı Nasıl Bulunur Kameralı
Ocak 24, 2022

Su Tesisat Su kaçağı Nasıl Bulunur Kameralı

                                          Su   Sızıntısı nasıl bulunur ve önlenir

Bir su tesisatında herhangi bir şekilde hasar gördüğünde sızıntılar meydana gelir. Bu, su veya atık suyun borudan sızmasına neden olur. Aşağıdaki durumlarda su borunuzda sızıntı olabilir:

 • Yıpranmış eski atık su borusu
 • Su kaçağına neden olabilecek temiz su borularının hasar alması yüksek basınca maruz kalması
 • Muslukların uzatmalarında oluşan çatlamalar 
 • Mülkünüzde su kullanma şeklinizi değiştirmemiş olsanız da, normalden çok daha yüksek su kullanımı olan bir su faturası.
 • Conta yıpranmaları ve aşınmaları
 • Atık su  tesisatlarında  oluşan anlık tıkanıklıklar
 • Yıpranmış derz  boşlukları

 

Sızıntıları nasıl bulacağınızı ve önleyeceğinizi öğrenmek için sızıntı tespiti hakkında  bilgi edinin.
Faturanız beklenenden yüksekse gizli bir sızıntınız olabilir. Mersin su tesisatçı olarak  gizli bir sızıntı bulur ve onarımını profesyonel ekibimiz tarafından  hızlı ve düşük bir maliyetle halledilir.

Atık su tıkanıklıkları nasıl önlenir

Borunun içinde düzgün çalışmasını engelleyen bir şey olduğunda tıkanmalar meydana gelir. Çoğu tıkanıklık (kanalizasyon tıkanıklıkları  olarak da bilinir) atık su borularında meydana gelir. Genellikle borulara girmenin bir yolunu bulan ağaç köklerinden veya biri tuvalete bunun için tasarlanmamış bir şey koyduğunda ortaya çıkar. Örneğin, yumuşak bir oyuncak. Peçete Bez  Yağ Atıkları  tesisat tıkanıkları olarak meydana gelir 

Borularınızda tesisat tıkanıklık belirtileri nelerdir

 • Lavabolarınız, banyonuz veya tuvaletiniz yavaş boşalır ağır gider.
 • Tuvaletiniz düzgün şekilde sifonu çekmiyor veya taşıyor belli bir seviyede kalıyorsa.
 • Tuvaletiniz veya yer gideriniz komik gurultulu sesler çıkarıyor ise .
 • Dış musluğunuzun yakınında kanalizasyondan veya ‘oluktan’ atık su (kanalizasyon) taşıyorsa
 • Atık su giderlerinizde son zamanlarda  pis koku artması ve çıkması                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Atık su (kanalizasyon) borularınızda tıkanıklık varsa Mersin tıkanıklık açma olarak Mezitli su tesisatçısı bizi çağırın. Borularımızda tıkanıklık olduğunu düşünüyorsanız  Yenişehir su tesisatçısı 05423604898 numaralı telefondan bizi arayınız . Atık su borularımızdaki bir tıkanıklık nedeniyle yüksek maliyetlere son veriyoruz . Ekonomik çözümler sunuyoruz  Toroslar tıkanıklık açma Mezitli su kaçağı bulma   Yenişehir su kaçağı bulma kameralı tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz .

 

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara