Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Su Kaçak Tespitinde Cihaz Kullanımı
Mart 7, 2021

Su Kaçak Tespitinde Cihaz Kullanımı

Su kaçağı Bulma Yöntemleri

 

Minimum kargaşa ile mersin su kaçağı tespiti ve sigorta yardımı sağlıyoruz …

Dışarıda veya zemin katta bir su sızıntısını cihazlar ile kısa bir süre içerisin de  tespit edilmesini sağlıyoruz 

Su şebekesi ve besleme boruları, yüzey kanıtı veya hasar belirtisi olmaksızın serbestçe sızabilir; temelleri yavaşça aşındırırlar ve nihayetinde evinize büyük zararlar verirler ve hatta komşunuzun dairesine bile yayılabilirler.    

sadece kendi dairesizden  şüpheli bir su sızıntısı su kaçağı olduğunu bildiren yüksek bir su faturası veya ihbar  aldıktan sonra bir sızıntıdan haberdar olabilirsiniz.

Bu tür durumlar için su kaçağı konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz. Mersin’de su kaçağı tespiti konusun da son teknoloji cihazlar  ile destek veriyoruz . Mezitli su kaçağı Yenişehir su kaçağı Toroslar su Kaçağı Erdemli  su kaçağı tespiti  bu ilçeler de  profesyonel hizmet sunmaktayız

Mümkünse, sigorta tazminat talebinizi sunmanıza ve evinizi herhangi bir su sızıntısı hasarından veya sızıntıya erişip onarmadan eski haline getirip tamir ettirmenize de yardımcı oluyoruz.

Su kaçak tespitimiz, bina sigortanız tarafından genellikle ‘İzleme ve Erişim’ ve ‘su kaçağı’ kapsamında ücretsiz bir kaçak tespit hizmeti etkin bir şekilde iade edilir.

Akustik  sızıntı tespit yöntemlerini ve en son teknolojileri kullanarak, kalifiye ve deneyimli sızıntı tespit ustalarımız su sızıntınızı belirleyecek ve bulacaktır.

Sızıntınızı bulmak için kullanacağımız araçları ve yöntemleri görmek için web sayfamızı ziyaret  edebilirsiniz  

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Başlangıçta, bina yapısında gömülü olan boru konumlarını, yani duvarlar, betonlar, boşluklar vb. Tanımlamak için bir Termal Görüntüleme Kamerası kullanırdık.

 

Bu kameralar non-invazivdir ve yüzey sıcaklığındaki farklılıkları göstererek size ve dairesize en az zarar ile su tesisatı sızıntısının nereden geldiğini belirlememize olanak tanır. 

 

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara