Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Su Arızası Nasıl Tespit Edilir Giderilir
Eylül 3, 2016
by

Su Arızası Nasıl Tespit Edilir Giderilir

Evlerimizde ve iş yerlerimizde en önemli tesisatlardan birisi su tesisatıdır ve bu tesisatında bir sıkıntı olduğunda oldukça uzun ve masraflı bir süreç başlamaktadır.

Günümüzde tesisat bilgilerinin gelişmesi ile birlikte su arızaları artık kırmadan dökmeden tespit edilebiliyor. Ancak kırmadan su arızası tespiti kırmadan onarım yapılacağı anlamına gelmemektedir. Su Tesisatçısı Mersin Fakat şöyle bir durum olabilir ki; kırmadan su arızası tespiti yapılır ve arızanın kaynaklandığı nokta saptanır böylece büyük bir alan kırılmaktansa su arızasının bulunduğu bölge kırılır ve Su Tesisatçısı onarım o bölgede yapılır böylece daha az kırma işi olacaktır.

Su arızası tespiti ise elektronik görüntüleme ve dinleme cihazları ile günümüzde artık çok kolay ve kısa bir şekilde yapılmaktadır. Mersin Su Tesisatçısı Elektronik dinleme ve görüntüleme cihazları sorunun bulunduğu bölgeye yöneltilir ve o bölgede sorunun kaynaklandığı nokta bulunur ve eğer sorun büyük ise sadece sorunlu bölge kırılarak fayanslara, duvarlara ve pimaşlara en az hasar verilecek şekilde onarım yapılır.

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara