Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Mersin Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklık Açma
Şubat 7, 2022

Mersin Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklık Açma

  Mersin sıhhi tesisat  su tesisatı nedir   , içme (içilebilir) suyunun dağıtımı ve kullanımı ve su kaynaklı atıkların uzaklaştırılması için bir binaya kurulan boru ve armatür sistemi . Genellikle bir grup binaya veya bir şehre hizmet eden su ve kanalizasyon sistemlerinden ayırt edilir. Mersin su tesisatçısı olarak bu tarihin bir parçası olarak kendimizle gurur duyuyoruz .

Sıhhi Tesisatın Tarihçesi

Nüfusun şehirlerde ve kasabalarda merkezileştiği her uygarlığın sorunlarından biri, yeterli tesisat sistemlerinin geliştirilmesi olmuştur. Avrupa’nın bazı bölgelerinde, Romalılar tarafından şehirlerine içme suyu sağlamak için inşa edilen karmaşık su kemerleri hala görülebilmektedir. Bununla birlikte, insanların imhası için inşa edilen erken sistemler atıklar daha az ayrıntılıydı. İnsan atıkları genellikle şehirlerden arabalar veya kovalar içinde taşınıyor ya da şehirden bir göle veya dereye giden açık, su dolu bir hendek sistemine boşaltılıyordu.

Mersin sıhhi tesisat olarak profesyonel tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz Mezitli tuvalet tıkanıklığı açma Toroslar tuvalet tıkanıklığı  Açma Yenişehir tuvalet tıkanıklığı açma  Mersinin tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Sizlere  bir telefon kadar yakınız.

Sıhhi tesisat sistemlerindeki iyileştirme çok yavaştı. Romalılar zamanından 19. yüzyıla kadar neredeyse hiçbir ilerleme kaydedilmedi. Nispeten ilkel sanitasyon tesisleri, Sanayi Devrimi sırasında ortaya çıkan büyük, kalabalık nüfus merkezleri için yetersizdi ve tifo ve dizanteri salgınları genellikle insan atıklarıyla kirlenmiş suların tüketilmesiyle yayıldı. Sonunda bu salgınlar , açık kanalizasyon hendeklerini ortadan kaldıran ayrı, yeraltı suyu ve kanalizasyon sistemlerinin geliştirilmesiyle engellendi. Ayrıca, binalardaki içme suyu ve su kaynaklı atıkları işlemek için sıhhi tesisat armatürleri tasarlanmıştır.

Sıhhi tesisat armatürü terimi sadece duş, küvet, lavabo ve tuvaletleri değil aynı zamanda çamaşır makinesi, çöp atma üniteleri, sıcak su ısıtıcıları, bulaşık makineleri, çeşmeler gibi cihazları da kapsar

Mersin sıhhi su tesisatı olarak geçmişten günümüze kendimizi sürekli geliştiriyoruz.  Mersin su kaçağı konusunda  Erdemli su kaçağı Toroslar su kaçağı Mezitli su kaçağı  Tarsus su kaçağı Yenişehir su kaçağı olarak yılların  birikimi ile tecrübeli elemanlarımız ile tüm Mersin’e hizmet vermekteyiz. Hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara