Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Makina ile Lavabo Açma
Şubat 25, 2020
by

Makina ile Lavabo Açma

Mersin Akar sıhhi tesisat firması olarak teknolojiyi lavabo açma işlemlerinde kullanıyoruz. Garantili hizmetimiz ve doğru çalışma prensibimizle, lavabolarınızı özel geliştirilmiş robotlar ve yeni yöntemlerle sıfır hasar riski bulundurarak yapılandırıyoruz siz kahvenizi içerken biz sizin probleminizi çözüyoruz.

Sürekli kullanım alanlarından bir tanesi olan lavabolar, çabuk kirlenen alanlardır. Yağlanma ve atılan diğer atıkların oluşturdukları öbekler ve birikmesiyle lavabolarda zamanla tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Lavabo tıkanıklığı can sıkıcı ve temiz olmayan bir sorun olarak karşınıza çıkabilir bunun için geliştirdiğimiz çözümler ile hizmet veriyoruz .

Bunun için piyasada satılan lavabo açıcı kimyasal maddeleri sıkça tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat bazı durumlarda bu kimyasallar da fayda etmez hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda en iyi hizmeti veren bir firma arayışına girdiğinizde bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Özellikle restoran gibi yerlerde gidere istemsizce gönderilen atık yağlar belli bir süre sonra pimaş boruları içerisinde katılaşarak pimaşın tıkanmasına neden olur bu gibi yerlerde öncelikle makina ile doğru müdahale edilerek ardından buna uygun kimyasallar ile pimaş sıfırlanır eğer buda yeterli gelmez ise pimaş içi yıkama yapılır bu üç süreç sonunda yapılan işlemlerin çözüme ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek amacı ile pimaşa kamera atılıp kontrol edilir bunun sonucunda uzun bir süre aynı problem yaşanmaz eğer böyle bir probleminiz var ise hala bir çözüm arıyorsanız kesinlikle çözüm biziz uzman kadro profesyonel ekip ve son sistem teknoloji ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız Akar sıhhi tesisat mersin

iletişim:0542 360 48 98

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara