Pandemi döneminin korkunç zamanlarını yaşadığınız şu dönem de su tesisatın da problemler aksaklıklar ardı ardına gelmekte nitekim birçoğumuzun korkarak evimize aldığımız ustaların ne kadar bu sürece önem verdiklerini bilemiyoruz.

Bizde bu süreçte sizlere destek olabilmek için makine takım alet ve edevatları mızı her iş bitiminde dezenfekte ediyor sizlerin sağlığını korumanız için elimizden geleni yapıyoruz

Bunun ile birlikte maske, eldiven ve galoşsuz asla dairelere giriş yapmıyoruz nede olsa sağlığınız sağlığımızdır.

Mersin Akar sıhhi tesisat olarak bu prensipler çerçevesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz ve sizlere sağlıklı günler diliyoruz.

Mersin Yenişehir Su tesisatçısı olarak, mezitli ilçesinde uzman ekibimizle sıhhi tesisat işleri, her türlü tıkanıklık açma işlemleri, su kaçağı tespiti ve petek temizleme işleriniz için bir telefon kadar yakınız. Geniş servis ağı ve 15 Dakikalık hızlı servis süresi ile her türlü su tesisat işleriniz için arayabilirsiniz. Mersin Su tesisatçısı olarak, aşağıda yer alan Yenişehir’nin tüm mahallelerine her türlü sıhhi tesisat, acil tesisat işleriniz için hazırız.

Siz değerli müşterilerimiz için, Mersin geneli 7/24 su tesisat hizmeti sunmaktayız. Sizlere çözüm üreterek sorunlarınızı çözüyoruz. Uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımız ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Yenişehir Su Tesisatı Hizmetlerimiz
Genel su tesisat arızaları, tamiri, bakımı ve komple tesisat hizmet

Yenişehir Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz
Kalorifer tesisat, yenileme ve bakımı. Radyatör temizliği ve montajı

Yenişehir Doğalgaz Tesisatı Hizmetlerimiz
Doğalgaz tesisat yapımı, proje, montaj, Kombi ve panel satışı

Yenişehir Su Kaçaklar Hizmetlerimiz
Daire tesisatlarında, su kaçakları tespit ve onarımı.

Yenişehir Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz
Lavabo, banyo ve klozet tıkanıklıkları açımı

Yenişehir Duşakabin Montajı Hizmetlerimiz
Duş teknesi, duşakabin, küvet Montajı ve tamiratı 

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara