Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Covid-19 Sürecinde Su Tesisatçıları Mersin’de Çalışıyorlar mı ?
Mayıs 2, 2021

Covid-19 Sürecinde Su Tesisatçıları Mersin’de Çalışıyorlar mı ?

Bir çok insanın merak ettiği konu İçerisinde bulunduğumuz pandemi günlerin de  sıkıntılı süreçte ister istemez akıllara Mersin tesisat firmaları, su tesisatçıları sıhhi tesisat hizmeti sunuyor mu diye gelebilir. Mersin su tesisat firmaları çalışıyor mu, nöbetçi tesisatçı sistemi var mı? Acil tesisat işlerinde hizmet veren su tesisatçısı nasıl buluruz sorularının cevabı olarak Mersin su  tesisatçısı sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde edinmiş olduğu özel izin belgesi ile hizmet vermeye devam ediyor .

Sokağa Çıkma Yasağında Çalışan Su Tesisatçıları 

Sokağa çıkma yasağında Mersin su tesisatçı olarak Mersin Yenişehir  Mersin Toroslar Mersin Mezitli  ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz .Su arızası ciddi bir problem olduğu için su baskınları maddi ve manevi hasarlara yol açtığı ve hatta yangınlara sebebiyet verdiği için pandemi sürecinde uygulanan yasaklardan muaf tutulmuştur. Mersin su tesisatçısı  gerekli kurumlardan gerekli izin belgelerimiz mevcut olup 7/24 hizmet vermekteyiz.

Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Su Kaçak Tespiti Hizmeti Veriliyor Mu ? 

Su kaçağı dairede bir ciddi problemlere neden olabilir elektrik tesisatına sızan su kaçakları yangınlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle su kaçakları önem arz ediyor. Sokağa çıkma gülerinde su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz. Bu tür su kaçak arıza tespit işlemleriniz için bizleri arayabilirsiniz  firmanız su kaçak tespiti ve tüm su arızalarınızda hizmet vermektedir.

Tuvalet tıkanıklığınız var ise mutfak su gideri geri tepiyorsa evinizi pis su basma riski var ise tüm tıkanıklık işleriniz için bizi arayabilirsiniz . Mersin tuvalet tıkanıklığı açma Mersin Mezitli tuvalet tıkanıklığı Mersin Yenişehir tuvalet tıkanıklığı konusun da bizleri arayabilirsiniz . Pandemi süresinde sokağa çıkma yasaklarında firmamız muaftır her türlü su arızası hizmeti vermekteyiz.

Comment (1)

  1. Coastline care Việt Nam

    04 Ara 2021 - 12:13 pm

    Wonderful, what a webpage it is! This blog presents helpful
    information to us, keep it up.

Yorum Ekleyin

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara